XLI plener malarski z cyklu Włocławek w malarstwie i rysunku pt. „BAZYLIKA KATEDRALNA”

2024-05-12

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku uprzejmie informuje, że w dniu 12 maja br. (niedziela) odbędzie się XLI plener malarski z cyklu Włocławek  w malarstwie i rysunku pt. „BAZYLIKA KATEDRALNA”. Organizowany już po raz czterdziesty pierwszy plener nawiązuje do obchodów 900-lecia diecezji włocławskiej.

Do udziału w plenerze zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych i średnich. Zwracamy się z prośbą do opiekunów zainteresowanych konkursem o przesłanie listy uczestników oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych od każdego ucznia w terminie do 6 maja br., na adres: Dział Edukacji i Promocji, Muzeum Etnograficzne, ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6, 87-800 Włocławek.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, klasę, nazwę szkoły oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W załączniku przekazujemy regulamin pleneru i formularz zgody.

Bliższych informacji udziela:

Kalina Ciesielska, Dział Edukacji i Promocji,