Muzeum w Nieszawie
2023-05-14

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku uprzejmie informuje, że w dniu 14 maja br. (niedziela) odbędzie się XL jubileuszowy plener malarski dla dzieci i młodzieży pt. „Nieszawa miasto nad Wisłą”. Plener wpisuje się w obchody 40-lecia otwarcia Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie, jednego z oddziałów Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej.

Do udziału w plenerze zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych i średnich. Zwracamy się z prośbą do opiekunów zainteresowanych konkursem o przesłanie listy uczestników oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych od każdego ucznia w terminie do 8 maja br., na adres: Dział Edukacji i Promocji, Muzeum Etnograficzne, ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6, 87-800 Włocławek.

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, klasę, nazwę szkoły oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

W załączniku poniżej przekazujemy regulamin pleneru i zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Bliższych informacji udziela: