WARSZTATY DLA GRUP – Historia odbita w szklanych paciorkach

Muzeum Historii Włocławka
2023-04-15

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków zapraszamy do odkrycia z nami fascynującej historii produkcji biżuterii w czasach, kiedy Europę zamieszkiwali „barbarzyńcy”, a w Rzymie rządził Juliusz Cezar. W czasie zajęć, na wzór odnalezionych na naszych ziemiach importowanych paciorków szklanych, stworzymy kopię dawnych bransolet i naszyjników. Warsztaty będą również okazją dowiedzenia się, jak w czasach starożytnych wykonywano biżuterię w warsztatach jubilerskich na obszarze Imperium Rzymskiego. Spotkanie skierowane jest do osób dorosłych. Obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona.

Godzina: 11.00-12.00 i 12.00-13.00

Miejsce: Muzeum Historii Włocławka, ul. Szpichlerna 19

Cena: bilet 5 złotych od osoby dla grupy zorganizowanej powyżej 10 osób + 8 złotych cena warsztatów

Zapisy przyjmuje i bliższych informacji udziela Monika Włodarczak, tel. (54) 232-67-53, 883 374 669