POSIEDZENIE JURY XL PLENERU MALARSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY PT. „NIESZAWA MIASTO NAD WISŁĄ”

Muzeum Etnograficzne
2023-05-17

W dniu 17 maja br., w Muzeum Etnograficznym przy ul. Bulwary Marszałka Józefa Piłsudskiego 6, odbyło się posiedzenie komisji oceniającej prace wykonane na XL plenerze malarskim, który odbył się 14 maja 2023 r.

Komisja zebrała się w składzie:

Jerzy Jabczyński – przewodniczący komisji – artysta plastyk, adiunkt muzealny w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku,

Adam Zapora – historyk sztuki, kustosz Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku,

Mariusz Konczalski – artysta plastyk, specjalista ds. plastycznych i wystaw w Centrum Kultury Browar B,

Krzysztof Cieślak – artysta plastyk,

Magdalena Kolanowska – historyk, plastyk Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku,

Kalina Ciesielska – sekretarz konkursu, artysta plastyk, adiunkt muzealny w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku.

Na uroczyste otwarcie wystawy poplenerowej, podczas której nastąpi wręczenie nagród laureatom XL pleneru malarskiego dla dzieci i młodzieży pt. Nieszawa miasto nad Wisłą zapraszamy 3 czerwca b.r. o godzinie 11.00 do gmachu Muzeum Etnograficznego przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsuskiego 6 we Włocławku.

Multimedia: