Haft kujawski wczoraj i dziś. Katalog wzorów dostępny w sprzedaży!

Muzeum Etnograficzne

W 2021 roku nasze Muzeum w ramach realizacji zadania pt. „Haft kujawski ginie. Nauczmy, ocalmy!” dofinansowanego z programu „Kultura ludowa i tradycyjna” przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzącego z Funduszu Promocji Kultury oraz Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego przygotowało publikację „Haft kujawski wczoraj i dziś. Katalog wzorów”. Katalogi przekazane zostały uczestnikom warsztatów realizowanych w ramach zadania, bibliotekom, ośrodkom kultury oraz osobom zainteresowanym tą dziedziną rękodzieła ludowego. Okazało się jednak, że chętnych do nabycia publikacji jest dużo więcej. Zdecydowaliśmy się na dodruk katalogu i wprowadzenie go do sprzedaży.

Zachęcamy do zakupu. By przejść na stronę sklepu wystarczy kliknąć tutaj: HAFT KUJAWSKI WCZORAJ I DZIŚ. KOMPLET CZ. I i II