Numizmatyka (MHW) | 5 zł, Polskie Kluby Piłkarskie – Warta Poznań | Mennica Polska S.A. (proj. Grzegorz Pfeifer), | 2013 r. | 2013 | 2013 | srebro, | Polska (Warszawa), | bicie (stempel lustrzany), | Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej | , | MK-4501 NH | fi 24 mm | aw. Stylizowany wizerunek konturu piłki nożnej. Centralnie, na jego tle, wizerunek orła ustalony dla godła RP. Wokół orła, półkolem, napis: RZECZPOSPOLITA POLSKA. U dołu oznaczenie roku emisji: 2013. Poniżej napis: 5 ZŁ.

rw. Centralnie, stylizowany wizerunek zawodnika w stroju piłkarskim, kopiącego piłkę. W tle zarys drugiego zawodnika. U dołu, od lewej strony ku prawej, półkolem napis: WARTA POZNAŃ, rozdzielony stylizowanym wizerunkiem logo klubu piłkarskiego Warta Poznań.

| | moneta kolekcjonerska, | 18719 | | 7,07 g