Plener

ZAPRASZAMY NA XXXIX PLENER MALARSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

kiedy: 08.05.2022

Po dwuletniej przerwie mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w XXXIX Plenerze malarskim z cyklu Włocławek w malarstwie i rysunku pt. „Ujście Zgłowiączki”, który odbędzie się 8 maja 2022 r. (niedziela).
Zwracamy się z prośbą do opiekunów zainteresowanych konkursem o przesłanie listy uczestników oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych od każdego uczestnika w terminie do 29 kwietnia br., na adres: Dział Edukacji i Promocji, Muzeum Etnograficzne, ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6, 87-800 Włocławek. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, nazwę szkoły oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

W załączniku na dole strony znajduje się regulamin pleneru i zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Bliższych informacji udziela:
Kalina Ciesielska, Dział Edukacji i Promocji,