WARSZTATYBN

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY RODZINNE „CHOINKĘ PRZYSTROIĆ JUŻ CZAS”

kiedy: 05.12.2021

ZAPISY ZAMKNIĘTE. BRAK MIEJSC! Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na bożonarodzeniowe warsztaty rodzinne, które odbędą się 5 grudnia 2021 r., w trzech oddziałach Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku. Spotkanie będzie dobrą okazją do poznania dawnych zwyczajów kujawskich związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Dowiemy się m.in. jak wyglądała podłaźniczka, dlaczego w Wigilię należało wcześnie wstać i spróbować wszystkich potraw. W części warsztatowej przygotujemy ozdoby, które przyniesione do domu, umilą nam ten świąteczny, rodzinny czas.
WSTĘP: 10 zł
GODZINA: 11:00
MIEJSCE: Muzeum Etnograficzne, ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6, Muzeum Historii Włocławka, ul. Szpichlerna 19, Zbiory Sztuki, ul. Zamcza 10/12, Włocławek
Zapisy: Dział Edukacji i Promocji, tel. 54 2323001
Pamiętajmy, że w obecnej sytuacji, dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników warsztatów obowiązuje dezynfekcja i noszenie maseczek.