Wystawa

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „HAFT KUJAWSKI GINIE. NAUCZMY, OCALMY!”


gdzie: Muzeum Etnograficzne, kiedy: 26.11.2021

26 listopada br. w Muzeum Etnograficznym we Włocławku przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6, miało miejsce otwarcie wystawy Wyszywamy po kujawsku. Ekspozycja jest podsumowaniem, finalnym efektem zadania pt. Haft kujawski ginie. Nauczmy, ocalmy! realizowanego przez Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku od czerwca do grudnia 2021 r., dofinansowanego w ramach programu „Kultura ludowa i tradycyjna” ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Więcej o zadaniu przeczytacie TUTAJ.

Wystawa czynna od 26 listopada do 27 grudnia 2021 roku. Zachęcamy również do obejrzenia filmu podsumowującego zadanie. By to zrobić wystarczy kliknąć TUTAJ.

Fot. Jarosław Czerwiński

Logo Pakiet_1

Zadanie pn. „Haft kujawski ginie. Nauczmy, ocalmy!” z programu „Kultura ludowa i tradycyjna” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Belka Dofinansowano Logo Poziom Województwo Kp Podpis Pod Spode

 Zadanie dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.