Zag

POZNALIŚMY LAUREATÓW XII KONKURSU RZEŹBIARSKIEGO IM. STANISŁAWA ZAGAJEWSKIEGO


gdzie: Zbiory Sztuki, kiedy:

Drodzy Uczestnicy Konkursu im. Stanisława Zagajewskiego, Opiekunowie artystyczni oraz Rodzice Uczestników, Szanowni Państwo,

w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną i wynikającą z niej decyzją o zawieszeniu działalności instytucji kultury w całej Polsce, jesteśmy zmuszeni przesunąć termin finału Konkursu i związanego z nim uroczystego otwarcia wystawy pokonkursowej, a także wręczenia laureatom nagród i wyróżnień. Już dzisiaj jednak publikujemy wyniki pracy Jury konkursowego oraz zamieszczamy poniżej listę osób nagrodzonych i wyróżnionych.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu!
Największą radość odczuwają teraz laureaci nagród i wyróżnień. To zrozumiałe. Jednak najważniejszy jest fakt, że rozwijacie swoje artystyczne pasje i umiejętności. Bardzo się cieszymy, że podjęliście w tym roku wyzwanie konkursowe. Już teraz zapraszamy do udziałuw przyszłorocznej edycji Konkursu.
O terminie tegorocznego finału Konkursu, otwarciu wystawy pokonkursowej oraz wręczeniu nagród i wyróżnień, poinformujemy po wznowieniu działalności instytucji kultury w Polsce.
Serdecznie pozdrawiamy!
Organizatorzy Konkursu:

Lidia Piechocka-Witczak – Dyrektor Centrum Kultury „Browar B.“ we Włocławku
Piotr Nowakowski – Dyrektor Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku

Wyniki XII Konkursu Rzeźbiarskiego Dla Dzieci 2020 13

 Wyniki XII Konkursu Rzeźbiarskiego Dla Dzieci 2020 2