Nw

Nowości w Muzeum dla dzieci i młodzieży!

kiedy:

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2021/2022 przygotowaliśmy dla naszych młodych mieszkańców miasta i okolic nową ofertę edukacyjną. Zapraszamy na zajęcia archeologiczne, historyczne i artystyczne. Na jednych z nich dzieci wcielać się będą w małych jaskiniowców i poznawać życie plemienne. Na innych staną się archeologami poszukującymi „skarbów”. Starszych pragniemy zaprosić na zajęcia z tkactwa, na których wykonywać będą małą formę gobelinu oraz na zajęcia opisujące początki powstawania naszego miasta, na których wykonają witraż Katedry.

Wszystkie z powyższych zajęć składać się będą z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Wszelkie informacje oraz zapisy przyjmujemy w Dziale Edukacji i Promocji Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku pod numerem telefonu 54 232 30 01. Pełna oferta warsztatów i lekcji muzealnych znajduje się tutaj.