Skrzyniewirtualne

#MuzeumWdomu – WIRTUALNY SPACER – Półskrzyneczek i wianeczek…


gdzie: Muzeum Etnograficzne - kiedy 01.12 - 27.12.2020

Od 1 grudnia br. w Muzeum Etnograficznym czynna jest wystawa czasowa pt. Półskrzyneczek i wianeczek. Konserwacja posagowych skrzyń malowanych z Kujaw i ziemi dobrzyńskiej. Na ekspozycji zaprezentowane zostały malowane skrzynie poddane konserwacji w ramach dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pt. Barwne, posażne, ocalenia warte. Konserwacja zabytkowych skrzyń posagowych z Kujaw i ziemi dobrzyńskiej. Została ona przyznana w ramach programu Wspieranie działań muzealnych przy dofinansowaniu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 

Z powodu obowiązujących nadal obostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się, zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zapraszamy do zwiedzania ekspozycji w formie wirtualnego spaceru. By pospacerować klikamy TUTAJ. 

 

Zachęcamy również do obejrzenia galerii zdjęć.

Mkidn 01 Cmyk Belka Dofinansowano Logo Poziom Województwo Kp Podpis Z Boku

Realizacja zadania dzięki dotacji pozyskanej z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Wspieranie działań muzealnych oraz dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.