BAŃKOWE OBRAZY PONOWNIE ZAGOSZCZĄ W MUZEUM ETNOGRAFICZNYM

gdzie: Muzeum Etnograficzne, kiedy: 18.08.2016 , godzina: 11:00

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza dzieci, rodziców i opiekunów do udziału w rodzinnych warsztatach plastycznych pn. „Bańki mydlane w roli głównej…”. Będzie to drugie wakacyjne spotkanie inspirowane wystawą czasową pt. „Kąpiel w balii. Zwyczaje higieniczne dawnej wsi”.

Zajęcia odbędą się w dniu 18 sierpnia (czwartek) o godz. 11:00 w Muzeum Etnograficznym, ul. Bulwary im. Józefa Piłsudskiego 6.

Zadaniem dzieci, rodziców i opiekunów będzie wspólne przygotowanie kolorowych baniek mydlanych, tworzenie barwnych kompozycji malarskich na kartonie. Możliwość zabawy będzie ograniczać jedynie wyobraźnia i pomysłowość uczestników. Podsumowaniem zajęć będzie prezentacja bąbelkowych obrazów.

Koszt zajęć — 5 zł od każdego uczestnika.

Liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w warsztatach do 16 sierpnia br.

Zapisy na zajęcia przyjmuje Dział Edukacji i Promocji, nr tel.: 54 232 30 01 lub adres e-mailowy: edukacjaMZKiD@op.pl