Zapraszamy do skorzystania z oferty muzealnego sklepu internetowego.

kiedy:

Muzealny sklepik internetowy to idealne miejsce dla wszystkich wielbicieli sztuki i nie tylko. Dla osób szukających źródeł historycznych, ciekawostek związanych z obrzędowością i kulinariami naszego regionu, albumów poświęconych malarstwu, rzeźbie, architekturze, ceramice. Sklepik w swojej ofercie posiada albumy opisujące wybitnych artystów pochodzących z Włocławka i okolic. Znajdziecie tu katalogi wystaw czasowych, publikacje opracowane przez pracowników muzeum, roczniki i przewodniki wystaw stałych naszego muzeum. Natomiast gadżety, które posiadamy w swojej ofercie to idealny drobny upominek dla bliskiej osoby. Zachęcam do odwiedzania naszej strony internetowej www.muzeum.wloclawek.pl, wchodząc w zakładkę Sklep po wybraniu produktów można dokonać zamówienia.