Promocja Ksiazki Archeo

ZAPRASZAMY NA PROMOCJĘ KSIĄŻKI „ARCHEOLOGICZNE ZABYTKI POMORZA I KUJAW…”

gdzie: Muzeum Historii Włocławka, kiedy: 30.11.2019

W dniu 30 listopada 2019 r., o godzinie 11.00, w Muzeum Historii Włocławka przy ul. Szpichlernej 19, odbędzie się spotkanie promujące książkę pt. „Archeologiczne zabytki Pomorza i Kujaw. Województwo kujawsko-pomorskie”. Publikacja autorstwa Piotra Kalki i Jarosława Ellwarta ukazała się w roku bieżącym nakładem wydawnictwa „Region” z Gdyni.

Piotr Kalka jest archeologiem, uczestnikiem ekspedycji badawczych oraz autorem wielu artykułów i książek dotyczących najdawniejszych dziejów Pomorza. Jarosław Ellwart to przede wszystkim twórca ponad 40 przewodników turystycznych i albumów prezentujących walory oraz atrakcje Pomorza.

Przewodnik jest bogato ilustrowany zdjęciami, rysunkami oraz mapami. Na ponad 250 stronach zawiera najważniejsze informacje, historię badań, ciekawostki i najlepsze sposoby dotarcia do ponad 50 wybranych obiektów położonych na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego.

W trakcie spotkania autorzy opowiedzą o swoich doświadczeniach z pracy nad książką oraz będą odpowiadać na pytania uczestników. Ponadto po zakończeniu spotkania będzie można nabyć publikację w promocyjnej cenie.

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy.

Afisz Promocja Ksiazki A3.indd