WARSZTATY RODZINNE „WŁOCŁAWEK W PASTELACH”

gdzie: Zbiory Sztuki, kiedy: 15.11.2015

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza dzieci wraz z opiekunami na kolejne warsztaty rodzinne pt. WŁOCŁAWEK W PASTELACH. Spotkanie odbędzie się 15 listopada br., o godz. 11:00 na wystawie czasowej „Franciszek Kwiatkowski (1912–1985). Poeta koloru” prezentowanej w Zbiorach Sztuki przy ul. Zamczej 10/12.

Uczestnicy zaprojektują i stworzą makietę przestrzenną wybranej przez siebie uliczki włocławskiego starego miasta. Utworzą elementy zielone, a przede wszystkim zabudowania, dekorując je przy tym tak, by nawiązywały pastelowymi barwami do twórczości artysty. Posłużą im do tego kolorowe papiery, wycinanki, kredki, pastele, farby i papierowe pudełka.

Koszt zajęć – 5 zł od każdego uczestnika.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w warsztatach do 13 listopada br.

Zapisy na zajęcia – Dział Edukacji i Promocji, nr tel.: 54 232 30 01 lub adres e-mailowy: w.osinskamzkid@op.pl