Mhwotwarcie

UROCZYSTE OTWARCIE EKSPOZYCJI STAŁYCH MHW

gdzie: Muzeum Historii Włocławka, kiedy: 03.12.2018

3 grudnia 2018 r. miało miejsce uroczyste otwarcie nowych ekspozycji stałych Muzeum Historii Włocławka, jednego z oddziałów Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej mieszczącego się od 1972 r., w połączonej przestrzeni trzech zabytkowych kamienic przy zbiegu Starego Rynku i ul. Szpichlernej we Włocławku.

Więcej informacji o przebiegu prac modernizacyjnych muzeum znajdą Państwo na tej stronie.

Zdjęcia z uroczystości dostępne są w galerii, na dole strony.

Godziny otwarcia muzeum w grudniu i styczniu:

• wtorki 10.00–17.00
  • pozostałe dni tygodnia 10.00–15.00
  • nieczynne w poniedziałki i co drugą sobotę, tj. 8 i 22 grudnia, 5 i 19 stycznia oraz święta: 25 grudnia, 1 i 6 stycznia

Cennik opłat:

• bilet normalny – 10 zł
  • bilet ulgowy – 6 zł
  • zorganizowane grupy szkolne – 5 zł/os.
  • zorganizowane grupy wycieczkowe – 6 zł/os. (dotyczy grup od 10 osób)
  • bilet rodzinny – 25 zł (dotyczy opiekunów wraz z dziećmi do 18 roku życia w liczbie do 6 osób)
  • posiadacze „Karty dużej rodziny” – dorośli – 6 zł, dzieci i młodzież – 1 zł
  • opłata za oprowadzanie wycieczek – 50 zł

___________________________________________________________________________

Zadanie pn. „Modernizacja i rozbudowa Muzeum Historii Włocławka” zrealizowano z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014–2020.

Galeria Rozwiń Zwiń