koszyk: 0 przedmioty

8 w magazynie

Kategoria:

Opis produktu

Informator poświęcony jest malowidłu ściennemu Panorama Włocławka i zawody wioślarskie na Wiśle, prezentowanemu od 1978 r. w Muzeum Historii Włocławka.
W 2010 r. malowidło poddane zostało konserwacji oraz szczegółowej analizie historycznej, której efekty zawarte są w omawianym informatorze.
W publikacji prezentowane są dane na temat okoliczności powstania Panoramy Włocławka…, zawarty jest szczegółowy opis obiektów znajdujących się na malowidle oraz informacja o pracach konserwatorskich prowadzonych przy nim. Wydawnictwo uzupełniają fotografie całości malowidła oraz poszczególnych fragmentów omawianych w publikacji.

Konserwację malowidła oraz druk informatora zrealizowano z udziałem środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Waga 0.1 kg
Wymiary 21.1 x 14.9 x 0.4 cm

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “PANORAMA WŁOCŁAWKA I ZAWODY WIOŚLARSKIE NA WIŚLE”