Weekend

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY!


kiedy: 09.03 - 11.03.2018

W tym roku, po raz pierwszy, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, dołączy do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”, który odbędzie się 9 – 11 marca 2018 r. W tych dniach koszt biletu wstępu do wszystkich oddziałów MZKiD we Włocławku, Nieszawie i w Kłóbce będzie wynosił 2 zł

NA CZYM POLEGA „WEEKEND ZA PÓŁ CENY” ?

Założeniem akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w wybrany weekend na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”