Pzw2019

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY!

kiedy: 22.11 - 24.11.2019

Już po raz czwarty, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, włącza się w akcję „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”, która odbędzie się 22 – 24 listopada 2019 r. W tych dniach koszt biletu wstępu do wszystkich oddziałów MZKiD we Włocławku, Nieszawie i w Kłóbce zosatnie obniżony o 50%.

NA CZYM POLEGA „WEEKEND ZA PÓŁ CENY” ?

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach.

Akcja ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Więcej informacji o samej akcji znajdą Państwo na stronie: „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

* 22 listopada, jak w każdy piątek, we wszystkich oddziałach MZKiD obowiązuje wstęp bezpłatny. W sobotę 23 listopada Muzeum Historii Włocławka oraz Zbiorów Sztuki w 2019 r. są nieczynne.