Weekend50

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY!


kiedy: 05.10.2018

W tym roku, już po raz drugi, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, dołączy do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”, która odbędzie się 5 – 7 października 2018 r. W tych dniach koszt biletu wstępu do wszystkich oddziałów MZKiD we Włocławku, Nieszawie i w Kłóbce będzie wynosił 2 zł*

NA CZYM POLEGA „WEEKEND ZA PÓŁ CENY” ?

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Tej jesieni będzie to weekend 5-7 października.

Akcja ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

 * 5 października, jak w każdy piątek, we wszystkich oddziałach MZKiD obowiązuje wstęp bezpłatny.