senior

PIERWSZY WEEKEND JESIENI, WEEKENDEM SENIORA Z KULTURĄ!

kiedy: 23.09 - 24.09.2017

23-24 września br. seniorzy w całym kraju będą mogli bezpłatnie lub za symboliczną opłatą skorzystać z oferty instytucji kulturalnych. Kampania „60+Kultura” jest skierowana do osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Ma je zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania. Wykaz instytucji kultury, które biorą udział w kampanii znajdziecie na stronie internetowej ministerstwa kultury we wrześniu.

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku ponownie włączyło się w akcję.

W dniach 23-24 września zapraszamy wszystkich seniowów na zwiedzanie za symboliczne 1 zł ekspozycji stałych i wystaw czasowych w gmachu Zbiorów Sztuki we Włocławku, Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie i w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznym w Kłóbce. W dniu 24 września dodatkowo w: Gmach głównym muzeum we Włocławku oraz Muzeum Etnograficznym we Włocławku.

Do zobaczenia!