Scrap

NOWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE W MUZEUM ETNOGRAFICZNYM

gdzie: Muzeum Etnograficzne, kiedy:

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza do skorzystania z nowej oferty edukacyjnej towarzyszącej wystawie czasowej pt „Fotografie od szewca. Roberta Pokory świat na szklanych negatywach”. Oferta skierowana jest do grup przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.  Zajęcia odbywają się w Muzeum Etnograficznym przy ul. Bulwary 6 we Włocławku.

Podczas warsztatów przybliżymy dzieciom i młodzieży technikę scrapbookingu, czyli manualnego zdobienia i wykonywania albumów.  Ten rodzaj przechowywania wspomnień ma zachęcić do samodzielnego scrapowania. Postaramy się pokazać, jak pięknie i z pomysłem zaprojektować album na fotografie. Na zajęciach wykonamy własny album. Pokażemy, że chwile spędzone na wycinaniu, oglądaniu i równoczesnym aranżowaniu zdjęć mogą być cudownym i relaksującym zajęciem. W scrapbookingu nie ma określonych reguł, im bardziej kreatywnie podejdziemy do tematu, tym lepiej będziemy się bawić i ciekawszy będzie efekt końcowy.

Czas trwania: od 60 do 90 min.

Koszty zajęć: bilet wstępu 3 zł od osoby + 7 zł opłata za warsztaty od osoby*

_______________________________________________________________________

*opłata za warsztaty nie zwalnia z opłaty za bilet wstępu, z opłaty za bilet wstępu zwolnione są dzieci do 7 lat.

Uczniów i nauczycieli zainteresowanych ofertą prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w zajęciach. Odbywają się one od wtorku do czwartku, w godzinach od 10.00 do 14.30. Grupa uczestników nie może przekroczyć 25 osób. Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela: Kalina Ciesielska, Dział Edukacji i Promocji, tel. 54 2323001

Scrap