KOLEKCJA

NOWE ZAJĘCIA INTERAKTYWNE NA WYSTAWIE CZASOWEJ


gdzie: Zbiory Sztuki, kiedy: 03.10 - 15.03.2018

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej zaprasza do skorzystania z nowej oferty edukacyjnej towarzyszącej wystawie czasowej pt. Pięć wieków konwisarstwa. Kolekcja Andrzeja Wójcika w zbiorach Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, prezentowanej w gmachu Zbiorów Sztuki przy ul. Zamczej 10/12.

Twórcze, interaktywne zwiedzanie Muzeum zostanie połączone z poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie: Czym jest kolekcja sztuki? Warsztaty mają na celu przybliżenie uczestnikom idei kolekcjonerstwa i prezentacji eksponatów w przestrzeni muzealnej poprzez dyskusję oraz zajęcia plastyczne.

Oferta skierowana jest do grup przedszkolnych oraz uczniów szkół podstawowych. Zajęcia realizowane są w okresie od 3 października 2017 r. do 15 marca 2018 r.

Czas trwania: od 60 do 90 minut

Koszt zajęć: 4 zł od ucznia + 3 zł bilet wstępu (opłata za warsztaty nie zwalnia z opłaty za bilet wstępu, z opłaty za bilet wstępu zwolnione są dzieci do 7 lat)

Uczniów i nauczycieli zainteresowanych ofertą prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w zajęciach. Zajęcia odbywają się od wtorku do czwartku, w godzinach od 10:00 do 14:30. Grupa uczestników nie może przekroczyć 25 osób. Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela: Dział Edukacji i Promocji, tel. 054 232 30 01