Wpracowniwirtualny

#MuzeumWdomu – WIRTUALNY SPACER – W pracowni artystów

gdzie: Zbiory Sztuki, kiedy: 10.12 - 07.03.2021

Wystawa „W pracowni artystów” to pierwsza w historii muzeum we Włocławku ekspozycja, która pokazuje kulisy powstawania dzieł sztuki. Zaprasza do zaaranżowanych pracowni artystów włocławskich XX – XXI wieku, w których można zobaczyć oryginalne elementy wyposażenia, rekwizyty, szkice, fotografie należące kiedyś do malarzy, rzeźbiarzy, ceramików czy grafików. Ponadto prezentuje zdjęcia twórców ukazujące ich przy pracy, pozujących z paletą czy dłutem.

Z powodu obowiązujących nadal obostrzeń związanych z COVID-19 zapraszamy do zwiedzania ekspozycji w formie wirtualnego spaceru. BY POSPACEROWAĆ KLIKAMY TUTAJ.

Bardzo liczymy, że ekspozycja juz niedługo będzie dostępna dla publiczności, a zamiast uroczystego wernisażu będziemy mogli zorganizować „Niedzielę z kustoszem” i uroczysty finisaż.

Więcej informacji o wystawie znajduje się tutaj: W PRACOWNI ARTYSTÓW