akty

ANDRZEJ WRÓBLEWSKI. INTELIGENTNA NAGOŚĆ

gdzie: Muzeum S. Noakowskiego, kiedy: 08.01 - 12.03.2017

Andrzej Wróblewski fotografią zajmuje się od wczesnej młodości. Jest członkiem Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego od 1967 r. Współpracował jako fotoreporter z „Kielecką Gazetą Codzienną”. Fotografował i tworzył zasoby fotograficzne w rodzinnej firmie dla potrzeb reklamy, marketingu, prezentacji produktowej, jak i publikacji w prasie specjalistycznej i katalogach. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych, jak również w publikacjach albumowych. Uczestniczył w wielu plenerach i konkursach fotograficznych, których był laureatem.
Najnowsze projekty fotograficzne to prace w technikach historycznych: gumie chromianowej i platynotypii. Pierwszoplanowe i najważniejsze, to tworzenie prac zgodnie z kryteriami i wymogami fotografii kolekcjonerskiej.
Drukuje prace zapewniające zgodność z międzynarodowym standardem Epson DigiGraphy. Również w technice druku Piezografii, zgodnie z obowiązującymi zasadami. Stosowane podłoża najwyższej jakości, jak również oryginalne pigmenty dla jednej i drugiej techniki są gwarancją najwyższej jakości i długowieczności.

Miejsce prezentacji wystawy: Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie, ul. Mickiewicza 6, Nieszawa
Scenariusz i komisariat: Ryszard Lewandowski
Oprawa plastyczna: Ryszard Lewandowski
Czas trwania: 8.01.2017 r. – 12.03.2017 r.

Galeria Rozwiń Zwiń